Pages

Saturday, February 7, 2015

For Sale Yema


My student is selling Yema. It's P 2 per piece, I bought 25 pcs for pasalubong at home. 


Just like all my students in the past, I support sale like this because I know it will go a long long way. 


My student's Yema is good, the kids at home told me :-) 


Subscribe to MORE FOOD ADVENTURES
Check Related links:

No comments:

Post a Comment