Got 2 packs of Lay's for the Price of 1
>> Wednesday, November 30, 2011
Three weeks ago, we bought Lay's Barbecue at our favorite grocery and we got two but paid only for one. We didn't know that there was a sale going on, so ultimately, we saved a lot. Though we didn't finish the huge pack at one time, we managed to finish the two packs in two weeks. We are not really big on junk food, but when we watch a movie or do something fun, we gobble a few. Thus it always pays to have some at home. Now, if I buy gold bars, and they come in the same way, 2 for the price of 1, I am sure I'd be millionaire in no time as I will be buying lots of them, lol..

Subscribe to MORE FOOD ADVENTURES
Check Related links:
1 comments:
Yumm!! i love lay's bbq while my sis goes for salt & vinegar!
Post a Comment